Як підключити EcoFlow до квартири

Через руйнування енергетичної інфраструктури України мільйони людей стикаються з постійними перебоями у постачанні електроенергії. У умовах віялових і аварійних відключень надійне та ефективне резервне живлення стає життєво необхідним. Одним із найкращих рішень для цього є системи зберігання енергії від EcoFlow, які набирають все більшої популярності серед україгців. Давайте розглянемо як правильно підключити EcoFlow до вашої квартири, щоб забезпечити безперебійне постачання електроенергії у разі відключень або перебоїв електроенергії.

Що таке EcoFlow?

EcoFlow — це компанія, яка спеціалізується на виробництві портативних і стаціонарних рішень для зберігання енергії. Її продукти дозволяють акумулювати електроенергію, отриману від різних джерел, і використовувати її у разі потреби. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче мати резервне джерело живлення для своєї квартири або дому, офісного чи комерційного приміщення.

І все ж Екофлоу - це вибір в першу чергу жителів квартир в багатоповерховках. Недивлячись на ціну, яку об'єктивно важко назвати помірною, все більше киян, одеситів, сумчан, харківлян, а також інших українців обирають станції такого типу. Так, вони компактні та не займають багато місця, що є важливим у обмеженому просторі квартири. Крім того ці станції працюють безшумно, що дозволяє використовувати їх у приміщенні без створення дискомфорту для сусідів. На відміну від традиційних бензинових або дизельних генераторів вони не виділяють шкідливих парів, газів, тощо. EcoFlow легко переносити та використовувати в різних місцях квартири, забезпечуючи живлення для різних пристроїв і електроприладів. І найголовніше - Екофлоу можна зарядити від звичайної розетки (час зарядки різний, але є системи, які дають 100% заряд вже за годину-дві). Все це робить станції надзвичайно зручними та універсальними у використанні.

Підготовка до підключення EcoFlow до квартири

Перш ніж розпочати процес підключення EcoFlow до вашої квартири, будинку чи офісного приміщення важливо підготуватися належним чином. Ось кілька ключових кроків:

 1. Оцінка потужності. Визначте, яка потужність необхідна для забезпечення основних електроприладів у вашій квартирі. Це допоможе обрати правильну модель EcoFlow.
 2. Розташування пристрою. Заздалегідь визначте місце, де буде встановлено ваш EcoFlow. Це має бути добре вентильоване приміщення, подалі від джерел тепла та прямих сонячних променів.
 3. Електричні вимоги. Переконайтеся, що електрична мережа вашої квартири відповідає вимогам для підключення EcoFlow. Можливо, знадобиться консультація з професійним електриком.

Процес підключення зарядної станції EcoFlow

Крок 1: Підготовка пристрою

Розпакуйте ваш EcoFlow і перевірте комплектність постачання. Зазвичай в комплект входять сам пристрій, кабелі для підключення до електромережі та інструкція з експлуатації. Переконайтеся, що пристрій заряджений перед початком підключення.

Крок 2: Підключення до електромережі

 1. Вимкніть живлення. Перед підключенням EcoFlow до електромережі обов’язково вимкніть живлення у квартирі, щоб уникнути електричних ударів або пошкоджень.
 2. Підключіть кабелі. Підключіть кабелі згідно з інструкцією виробника. EcoFlow має бути підключено до вашої електричної панелі через відповідний роз'єм або спеціальний адаптер.
 3. Увімкніть живлення. Після підключення кабелів, увімкніть живлення і переконайтеся, що EcoFlow працює належним чином. Пристрій повинен автоматично розпочати зарядку від електромережі.

Крок 3: Перевірка та налаштування

 1. Тестування системи. Після підключення необхідно перевірити роботу системи. Увімкніть основні електроприлади та переконайтеся, що вони отримують живлення від EcoFlow.
 2. Налаштування параметрів. За допомогою мобільного додатку EcoFlow або панелі керування пристрою налаштуйте необхідні параметри роботи системи. Це може включати встановлення пріоритетів для різних електроприладів, моніторинг рівня заряду та інші важливі налаштування.

Способи підключення EcoFlow

Існує кілька способів підключення EcoFlow до вашої електромережі:

 • Напряму. Підключення напряму до електричної панелі. Цей спосіб потребує професійного підходу і кваліфікованого електрика.
 • Подовжувач. Використання подовжувача для підключення EcoFlow до окремих електроприладів. Це тимчасове рішення, яке не забезпечує повну інтеграцію з електромережею квартири.
 • АВР (автоматичний ввід резерву). Цей пристрій автоматично перемикає живлення з основного джерела на резервне у разі відключення електроенергії. Він забезпечує безперебійне живлення всієї квартири.
 • Перемикач. Використання ручного перемикача для переключення між основним і резервним джерелом живлення. Це простіший і дешевший варіант, але потребує ручного втручання.

Пропонуємо вам ознайомитися з відео, на якому наш досвідчений майстер, електрик з багаторічним стажем Сергій Федорович демонструє результат підключення портативної зарядної станції EcoFlow до системи електропостачання однієї з провідних клінік міста.

Небажаний спосіб підключення зарядної станції

Важливо уникати підключення зарядної станції через дешеві подовжувачі або невідповідні адаптери, оскільки це може призвести до перевантаження мережі і пошкодження пристроїв. Завжди використовуйте рекомендовані виробником кабелі та адаптери.

Який зарядне пристрій підходить для чутливої техніки

Для чутливої техніки, такої як комп'ютери, телевізори або медичні прилади, важливо використовувати зарядні пристрої з чистою синусоїдальною хвилею. Це забезпечує стабільне і безперебійне живлення, що захищає вашу техніку від пошкоджень.

Способи зарядки портативної зарядної станції

EcoFlow пропонує кілька способів зарядки своїх портативних зарядних станцій:

 • Від мережі. Підключення до стандартної електричної розетки. Це найшвидший спосіб зарядки.
 • Сонячні панелі. Використання сонячної енергії для зарядки. Це екологічний і економічний варіант, але вимагає більше часу.
 • Автомобільний адаптер. Зарядка від автомобільного прикурювача під час поїздок. Це зручно для подорожей.

Переваги використання EcoFlow

Підключення EcoFlow до вашої квартири має ряд вагомих переваг:

 • Безперебійне живлення. Ви зможете продовжувати користуватися електроприладами навіть у разі відключення електроенергії.
 • Енергоефективність. EcoFlow дозволяє ефективно зберігати та використовувати електроенергію, що знижує ваші витрати на комунальні послуги.
 • Екологічність. Використання відновлюваних джерел енергії, таких як сонячні панелі, допомагає зменшити викиди CO2 і зробити ваш дім більш екологічно чистим.

Скільки енергії споживають стандартні прилади в квартирі

Щоб зрозуміти, на скільки вистачить зарядної станції EcoFlow, важливо знати, скільки енергії споживають стандартні електроприлади у квартирі. Ось приблизні дані щодо споживання деяких основних приладів:

 • Холодильник: 100-200 Вт на годину
 • Мікрохвильова піч: 800-1500 Вт на годину
 • Освітлення (LED-лампи): 10-20 Вт на годину
 • Телевізор: 100-400 Вт на годину
 • Комп'ютер або ноутбук: 50-150 Вт на годину
 • Електричний чайник: 1500-2000 Вт на годину (під час кип'ятіння води)

На скільки вистачить зарядної станції EcoFlow?

Зарядні станції EcoFlow мають різну потужність і ємність акумулятора. Наприклад, популярна модель EcoFlow Delta має ємність 1260 Вт·год. Давайте розглянемо, на скільки часу вистачить такої зарядної станції для деяких приладів:

 • Холодильник (150 Вт): приблизно 8 годин безперервної роботи.
 • Мікрохвильова піч (1200 Вт): приблизно 1 година використання без обмежень.
 • Освітлення (5 LED-ламп по 15 Вт): приблизно 16-17 годин.
 • Телевізор (200 Вт): приблизно 6 годин.
 • Ноутбук (100 Вт): приблизно 12 годин.
 • Електричний чайник (1800 Вт): приблизно 40 хвилин використання.

Звичайно, ці розрахунки можуть варіюватися залежно від конкретної моделі приладу та його ефективності. Зарядні станції EcoFlow дозволяють комбінувати підключення кількох приладів одночасно, що робить їх універсальним рішенням для різних потреб у побуті.

Підключення EcoFlow до вашої квартири — це надійний і ефективний спосіб забезпечити себе резервним джерелом живлення. Дотримуючись простих кроків і рекомендацій, ви зможете легко встановити систему і насолоджуватися всіма її перевагами. Якщо у вас виникли запитання або потрібна професійна допомога, команда «СанСаныч» завжди готова допомогти вам. Звертайтеся до нас за телефоном, на сайті або через мессенджери, і ми швидко вирішимо ваші питання з електропостачанням в умовах віялових відключень.