Роботою мало задоволений м'яко кажучи.
Установка бойлера зайняла приблизно місяць з урахуванням усіх обставин, які, здебільшого, залежали від бажання майстра виконувати свою роботу. Перший майстер, який саме і встановив бойлер - Сергій, виявився не дуже компетентним майстром, за яким прийшлось викликати іншого майстра, щоб всю його роботу перероблювати.
За спілкуванням перший майстер був специфічним - було таке відчуття, ніби він мені заплатив і я прийшов до нього працювати. Оцінка роботи теж викликає сумніви - перший майстер назвав суму у 5000 грн з урахуванням того, що все робиться з нуля (відводів під бойлер не було); гарантійний майстер при перероблюванні сказав, що взагалі максимум взяв би 2500-3000. Яким чином визначаються ціни на роботу і чи впливає на це сама компанія - мені невідомо.
При встановленні, перший майстер зробив систему таким чином, що холодна вода поверталась через гарячий лічильник назад + вся система протікала при охолодженні труб. При цьому я 2 рази після викликав першого майстра, для того, щоб з'ясувати, чому ж протікають труби - він не зміг виявити помилки і не зміг помітити, що вода йде через гарячий лічильник.
При встановленні, перший майстер зробив не в тому місці отвір під кріплення бойлера (видно на фото).
Інша історія із закупівлею матеріалу. Я заплатив майстру для закупки матеріалу саме ним. Вже після виявилось, що він купив бракований кран відкриття гарячої води на бойлер (кран не повертався). При чому він це помітив і просто вирішив лишити як є, я подумав, що це некритично. В результаті -250 грн і прийшлось купувати новий кран за 200 грн. Тобто, виходить, що, навіть якщо майстер купив бракований товар - то це ВАША відповідальність - ніякої гарантії на повернення немає (чек з ринку не рахується, бо хто на ринку буде повертати тобі кошти).
Гарантійний майстер переробив систему та змінив кран на бойлері - дякую йому. Приємний чоловік. Все швидко та за один день зробив.
14.05.2026