Оригінальним шторам - бути!.. або секрети гармонії на вікнах квартири

Чомусь усі ми якось буденно-банально відносимося до штор. Є вони – і добре. А якщо підходять під інтер'єр – взагалі чудово. Про більше і не доводиться мріяти! Але це не так! Ми чомусь не замислюємося, що такі прості та тривіальні речі як штори і карніз для них перетворюють інтер'єр до невпізнанності - прикрашають та "оживляють" його...

Перший етап - вибір та монтаж карнізу для штор

Встановлення карнізу можете як самостійно виконати, так і замовити у спеціалістів. Якщо вирішили монтувати карніз своїми руками, то скористайтесь нашою інструкцією:

  1. Виміри. Спочатку виміряйте довжину вікна або стіни, де плануєте встановити карниз. Врахуйте також висоту, на якій хочете розташувати карниз.
  2. Підготовка інструментів та матеріалів. Забезпечте собі необхідні інструменти, такі як дриль, вимірювальний стрічка, відбивач карнизу, а також сам карниз та кріплення.
  3. Встановлення кріплень. Використовуючи дриль, встановіть кріплення на стіну або стельову поверхню. Впевніться, що кріплення розташовані рівномірно та міцно закріплені.
  4. Монтаж карнізу. Поставте карниз на кріплення, відповідно до інструкцій виробника. Переконайтеся, що карниз правильно фіксується і не має зазорів.
  5. Закріплення фіксаторів. У разі потреби встановіть додаткові фіксатори на карниз, щоб уникнути його зсуву або падіння.
  6. Перевірка. Переконайтеся, що карніз міцно закріплений і не висіває. Він повинен добре триматися на кріпленнях.

Якщо ви не впевнені в своїх здібностях або вам не хочеться самостійно займатися монтажем карнізу, звертайтесь за допомогою до професіоналів нашої компанії "СанСанич". Майстри зроблять все швидко та максимлаьно якісно. На роботи - офіційна гарантія

То які карнізи брати? Тренд завтрашнього дня - колір!

Трендом завтрашнього дня обіцяють бути кольорові карнизи. Кольорові карнизи, які водночас зливаються із загальною стилістикою інтер'єру, разом з тим виступають такою собі яскравою плямою в дизайні. Це по-справжньому незвичайне рішення, яке безперечно виділить віконний простір.

Відразу попереджаємо: в асортименті магазинів вибір карнизів дуже мізерний. Як правило, виробники роблять ставки на різноманіття моделей і видів, але ніяк не на кольори, а тому запасіться фарбою і пензликом - Вам доведеться пофарбувати основний елемент майбутнього незрівнянного інтер'єру в потрібний колір самостійно... або ж звернутися до нас - професійні майстри виконають фарбування швидко і якісно.

А сьогодні у тренді – смужки!

Забудьте про тривіальну горизонталь! Це нудно та стандартно! Чому б не вибрати гардини у вітальню чи кухонні штори як на фотографіях з тематичних журналів – з горизонтальними смугами. Повірте, подібне рішення оцінять усі Ваші гості!

Що стосується колірних переваг - орієнтуйтесь на свій смак та інтер'єрні фарби Вашого декору. Якихось певних побажань та рекомендацій немає. 

Штори на кухню: 211 ідей практичної оригінальності

Мабуть, штори для кухні – єдиний вид текстилю, який вибирають насамперед за практичністю та функціональністю, а вже після – виходячи з міркувань краси та загальної гармонійності інтер'єру. Якщо вивчити різні фото штор для кухні, стає очевидним, що ідей - безліч. А тому питання, а як власне вибирати, актуальне як ніколи. 

При виборі будь-якого текстилю на кухню керуйтеся так званим правилом 2П: просто та правильно. Іншими словами, штори на кухню повинні:

  • легко пратися;
  • не вигоряти на сонц.

За цими критеріями найкращим рішенням для приміщення з каструлями та чайниками стануть гардини з льону з невеликим додаванням синтетики. Також підійдуть штори для кухні з віскози та поліестеру - вироби з такої тканини практично не мнуться, а в інтер'єрі виглядають одночасно і просто, і вишукано.

Цікавий факт. Згідно з дослідженнями, 76% українських сімей відмовляються від ролетів та жалюзі на користь штор на кухню. При цьому третина з опитаних респондентів купує не готові вироби, а замовляють в спеціалізованих салонах.

Штори для вітальні: 80 та 1 ідея, яка змінить Ваше уявлення про текстиль

Стривайте! Не поспішайте вивчати каталог та вибирати штори для зали! Насамперед дайте відповідь на запитання: яка вона, Ваша вітальня? Затишний осередок сімейних посиденьок чи місце для гучних зустрічей із друзями? Яскрава, наповнена безліччю інтер'єрних рішень чи виконана в пастельних тонах кімната з мінімальним набором меблів? Ваша відповідь дуже важлива: вона стане вектором вибору текстилю для залу.

Різноманітний дизайн штор для вітальні пропонує велике поле для вибору. Класика та сучасні нотки, римські та японські штори, ламбрекени та рулонні штори... смужка, клітинка, об'ємні малюнки та однотонний текстиль – у нас є все це і навіть трошки більше! То що вибираєте Ви? Наприклад, якщо кімната не дуже велика, ми радимо Вам зупинитися на однотонному текстилі або з дрібним малюнком. Наляпісті штори для віталень візуально зменшать і так маленький простір. До речі, якщо вікна виходять на північ і в приміщенні традиційно панує легка напівтемрява, замовте однотонні легкі штори - пошиті з легких матерій, такі гардини створять атмосферу легкості.

Цікавий факт. У Китаї в 1999 році проводили дослідження: групі, що складається з чоловіків та жінок до 35 років, показували знімки - зроблені на тлі штори для вітальні фото. Так ось: у 87% люди, дивлячись на гардини з великим, яскравим малюнком, вважали, що фотографію було зроблено в якомусь заміському будинку. Де є велика кімната з високими стелями.

Навіщо ми хилимо? Що не слід обманювати свій мозок і намагатися "замінити" картинку – оформляти дизайн слід за правилами. І крапка!

Якщо Ви тяжієте до так званих "палацових" (по-російські - "дворцоввых") інтер'єрів, Ви можете відтворити щось подібне і у своїй вітальні. Головне – грамотно (але без фанатизму!) підібрати текстиль. І почніть зі штор для вітальні. Так, наприклад, віддайте перевагу класичному дизайну штор для вітальні. Однак при цьому матеріал гардин має бути важким. Підійде оксамит, парча. В окремих випадках непогано виглядатиме шовк. Обговоріть з дизайнером можливість набивання на тканину вишивки (розкішно виглядають вензелі, хитромудрі малюнки, інше). Доповніть загальну картину ламбрекенами – і "палацовий" інтер'єр готовий!