Опитування показало, що 24% киян не цікавляться питанням підвищення енергоефективності

Зі зростанням вартості опалення перед мешканцями квартир і приватних будинків усе гостріше постає питання: як можна заощадити кошти й при цьому залишитися в теплі. Зовнішнє фасадне утеплення — правильне рішення. Але разом із ним у комплексі потрібно оновлювати й внутрішню систему опалення.

Встановлені у багатьох будинках 80-х років і раніше чавунні батареї вже давно відслужили свій термін і фізично не можуть повноцінно виконувати свою функцію з кількох причин:

  • забиті накипом і брудом труби погано пропускають гарячу воду;
  • порівняно з сучасними алюмінієвими та біметалевими радіаторами чавунні батареї обігрівають приміщення на 20–25% менш ефективно через теплопровідність металу.

До того ж правильний розрахунок кількості секцій і можливість автономного регулювання температури дозволять створити в квартирі оптимальний температурний комфорт.

Що потрібно знати при встановленні радіатора

Перед установкою радіатора насамперед потрібно розрахувати кількість необхідних секцій з урахуванням площі приміщення. Паспортні дані радіатора множаться на коефіцієнт 1,2, оскільки кімната може бути кутовою, а матеріал стін також має значення.

Також потрібно визначитися зі схемою підключення: нижня, однотрубна, перехресна, класична.

Найпоширеніші помилки при встановленні радіаторів:

  • не витримано горизонт, у результаті чого в частині секцій утворюється повітряна пробка;
  • не дотримано відстані між стіною, підлогою, підвіконням і самим радіатором, що гальмує конвекцію (теплообмін);
  • упущено такі деталі, як установка вентилів, крана Маєвського, термостата, погано виконано опресування;
  • неправильно виконана схема підключення (правильно: подача — на верхній патрубок, відведення — на нижній).

Усе зрозуміло… А далі що?...

Скажіть, ви довірили б таку відповідальну роботу людині, номер якої знайшли в газеті? Адже погодьтеся: якщо виникнуть претензії до роботи системи опалення, навряд чи такий майстер знову безкоштовно погодиться виправити допущені недоліки. Вихід є: доручіть роботу професійній компанії, яка своєю репутацією гарантує якість виконаних робіт.

Професійна компанія "СанСанич" вже не перший рік надає в Києві ремонтні, зокрема й сантехнічні, послуги. Очевидні всі переваги співпраці з ними:

  1. гарантія 1 рік на всі виконані роботи;
  2. помірні ціни, які в порівнянні з якістю робіт приємно дивують;
  3. відповідальність і оперативність: перевірено на власному досвіді, що майстри прибувають протягом години після виклику.

Звертаючись до них, ви можете не сумніватися в тому, що все буде виконано акуратно, якісно й професійно. Спеціалісти з "СанСанича" знають, як заслужити довіру клієнтів!